Planowałeś udział w Dniu Kandydata? Chciałeś dowiedzieć się więcej o Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ale w ostatniej chwili musiałeś zmienić plany? A może chcesz wrócić do filmu, który przygotowaliśmy dla kandydatów, albo interesują Cię stoiska wydziałów UAM?

Możesz skorzystać z materiałów informacyjnych przygotowanych przez UAM w każdej chwili – wszystkie informacje są nadal w zasięgu ręki – bez wychodzenia z domu! Tegoroczna edycja wydarzenia odbyła się w nowej formule. Ze względu na sytuację epidemiologiczną nadal było to wydarzenie wirtualne, ale tym razem skorzystaliśmy z platformy, do której wciąż macie dostęp.

To miejsce jest prawdziwą skarbnicą wiedzy dla kandydatów zainteresowanych studiami na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu – dlatego warto zapisać sobie adres dzienkandydata.amu.edu.pl.

Jeśli będziecie chcieli poznać ofertę edukacyjną oraz wymagania rekrutacyjna dla poszczególnych kierunków, jeśli będziecie ciekawi jak wygląda wsparcie studenta lub po prostu będziecie poszukiwać informacji o procesie rekrutacji – zaglądajcie na platformę.

Zachęcamy też do obejrzenia wystąpień, którymi rozpoczęliśmy Dzień Kandydata na UAM: