Targi edukacyjne to wydarzenie, które na dobre wpisało się w szkolne kalendarze. Kolejne roczniki maturzystów odwiedzają targi edukacyjne, aby na stoiskach uczelni dowiedzieć się więcej o możliwościach i kierunkach kształcenia. Po wielomiesięcznej przerwie, wracamy do Was w realu!

Odwiedź stoisko UAM na MTP

Dokładnie tak! Wreszcie spotkamy się i porozmawiamy na żywo o Waszych planach, obawach i naszych propozycjach. Targi edukacyjne 2022 rozpoczynamy od stoiska na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Znajdziecie nas w hali nr 5 na stoisku 134. Czekamy na Was 11 i 12 marca (piątek i sobota).

Porozmawiajmy o przyszłości

Zastanawiacie się czy warto wybrać się na targi? Dla nas odpowiedź jest oczywista: tak. Dlaczego?

Jesteś maturzystą, który zaczął już wielkie odliczanie do majowych egzaminów. Masz wybrane przedmioty, które będziesz zdawał podczas egzaminów. Nawet dosyć sprecyzowane plany co do studiów. Twoja humanistyczna natura sprawia, że analizujesz oferty kierunków humanistycznych. Twoi najlepsi koledzy z zaciętością przeglądają z kolei propozycje studiów ścisłych. Gdzie szukać informacji? Z kim rozmawiać o swoich planach? U kogo szukać porady?

Odpowiedź na te trzy pytania jest dla nasz oczywista. Właśnie dlatego podczas najbliższych targów edukacyjnych będziemy czekać na Was na stoisku UAM.

Co Was czeka?

Stoisko UAM rozpoznacie z daleka, ponieważ przygotowaliśmy dla Was nową kampanię rekrutacyjną! Zarówno w piątek jak i w sobotę będziemy czekać na Was z dużą porcją informacji o uczelni, kierunkach i możliwościach, jakie stwarza UAM. Przygotowaliśmy tez broszury informacyjne, z których dowiecie się najważniejszych rzeczy. Podczas targów możecie pytać nas o 200 kierunków i specjalności, które proponujemy kandydatom na studia. Nie wypuścimy też Was z pustymi rękoma. Mamy dla Was gadżety promujące rekrutację!

Kiedy?

11.03.2022 (piątek): 10:00 – 18:00