Politologia i dziennikarstwo to kierunki, które znajdują się w ofercie Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa. Nie trzeba być studentem, aby uczestniczyć w wykładach przygotowanych przez specjalistów.

Dzięki cyklowi spotkań „Z WNPiD na maturę” uczniowie szkół średnich mogą dołączyć do zajęć prowadzonych przez naukowców z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Być może już uczestniczyliście w zajęciach, podczas których wspólnie z badaczami UAM odkrywaliście świat polityki i dziennikarstwa. Jeśli nie, gorąco zachęcamy do udziału w wykładach, które stanowią także doskonałe powtórki do matury.

Terminarz spotkań:

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Wykłady i warsztaty prowadzone będą za pośrednictwem aplikacji MS Teams.

Jak dołączyć do wykładów?

Jeśli posiadasz konto MS Office musisz zalogować się do aplikacji MS Teams i dołączyć do naszego zespołu (kod do zespołu). Jeśli nie posiadasz konta MS Office lub nie korzystałeś wcześniej z aplikacji MS Teams, to dołączysz do spotkania za pomocą linków dostępnych powyżej.

mgr Maciej Skrzypek

maciej.skrzypek@amu.edu.pl