Czujesz się jak ryba w wodzie w świecie chemicznych równań i eksperymentów? Rozważasz studia chemiczne i chcesz zweryfikować swoją wiedzę oraz umiejętności? Przystąp do konkursu organizowanego przez uczelnię z myślą o uczniach szkół średnich. To dla Ciebie szansa, żeby się sprawdzić!

Już po raz 27. Wydział Chemii UAM zaprasza do pojedynku w Konkursie Chemicznym UAM. Poniżej umieszczamy regulamin tegorocznej edycji, szczegółowe informacje o zasadach zgłaszania uczestników i terminarzu zawodów oraz formularz zgłoszeniowy. Najważniejsza informacja to termin zgłoszeń. Otóż będą przyjmowane do 20 listopada 2022 r. włącznie. Należy je przesyłać wyłącznie na poniższym formularzu oraz zgodnie z instrukcjami zawartymi w zamieszczonych informacjach na adres e-mail Konkursu.

W razie pytań bądź wątpliwości dotyczących organizacji i przebiegu Konkursu prosimy o kontakt z Komitetem Organizacyjnym poprzez e-mail: konkurs@amu.edu.pl lub telefonicznie na nr 061-829-1611.

Konkurs na UAM to doskonały pretekst do powtórek z chemii. Jednym z pomysłów na przygotowanie się do zadań konkursowych jest zrobienie testów z poprzednich lat. Poznacie typy i rodzaje zadań, ale też będziecie mogli ocenić poziom zadań w poprzednich latach.

Przejdź do zadań konkursowych z poprzednich lat