Wielkimi krokami zbliżamy się do Poznańskich Targów Książki, które odbędą się w weekend 11-13 marca 2022 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Swoje stoisko na tym wydarzeniu będzie miało Wydawnictwo Naukowe UAM. Z okazji targów książki wydawnictwo przygotowuje specjalną ofertę targową. Dużo nowości w promocyjnych cenach, książki naukowe i popularnonaukowe w wielu kategoriach, podręczniki i skrypty dla studentów a wszystko to w jednym miejscu na stoisku WN UAM nr. 81, w paw. 5. Zapraszamy już teraz!

Tegoroczna edycja PTK obfituje w wiele atrakcji dla czytelników w każdym wieku, a wśród gości specjalnych znaleźli się Mariusz Szczygieł, Jakub Żulczyk, Elżbieta Cherezińska, Eliza Piotrowska i wielu innych. Biedą warsztaty dla dzieci i dorosłych, giełdy komiksów i winyli oraz wiele innych atrakcji.

Wstęp jest bezpłatny.