Zastanawiasz się, jak wybrać idealny kierunek studiów? Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu serdecznie zaprasza na tegoroczną edycję Dnia Kandydata na UAM!

To wyjątkowe wydarzenie skierowane jest do uczniów i uczennic szkół średnich, którzy szukają odpowiedzi na pytania dotyczące swojej przyszłości akademickiej. Jeśli interesują Cię studia na UAM, chcesz poznać naszą ofertę edukacyjną, a może nadal nie wiesz, co zrobić po maturze – ten dzień jest właśnie dla Ciebie!

Kiedy?

25 października 2024

Gdzie?

W murach Wydziału Chemii na Kampusie Morasko.

Co w programie?

Od 10:00 do 13:00 dostępne będą stoiska wszystkich wydziałów i jednostek UAM, gdzie dowiesz się wszystkiego na temat kierunków studiów, kół naukowych i oferty edukacyjnej. Dodatkowo, na uczestników czekają pokazy, prezentacje ciekawych urządzeń oraz warsztaty naukowe!

Wstęp na wydarzenie jest wolny!

Już niedługo na naszej stronie internetowej pojawi się szczegółowy program wydarzenia.

Nie przegap szansy, by z bliska poznać UAM i przygotować się na studia swoich marzeń.