Chcesz zdobyć dodatkowe kompetencje? Oferta Uniwersytetu Otwartego pomoże Ci uzyskać nowe umiejętności i umożliwi zgłębienie naukowej pasji na jednej z najlepszych uczelni w kraju! Dlaczego jest tak atrakcyjna? To propozycje kursów, które są ograniczone w czasie. Każdy kurs kończy się certyfikatem potwierdzającym jego ukończenie.

Z oferty Uniwersytetu Otwartego może skorzystać każdy. Jedynym warunkiem jest ukończenie 16. roku życia. To miejsce dla tych, którzy chcą podjąć naukę na uniwersyteckim poziomie w wygodnej formie cyklicznych spotkań. Zajęcia trwają trzy trymestry. Na każdy trymestr odbywa się oddzielny nabór. W ramach jednego kursu naukowego cykl wykładów lub ćwiczeń i warsztatów trwa od 15 do 45 godzin.

Rekrutacja na trymestr jesienny

Rekrutacja na trymetr zimowy rozpoczęła się 13 września. W ofercie znalazły się kursy stacjonarne i zdalne, między innymi z zakresu:

• nauk humanistycznych,
  • psychologii,
  • biologii i nauk ścisłych,
  • nauk prawnych i społecznych,
  • oraz kursy językowe.

O zakwalifikowaniu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń. Zajęcia w trymestrze jesiennym ruszają od 21 października 2024 roku.

Udział w zajęciach jest odpłatny (od 170 zł za cały kurs). Na zakończenie kursu otrzymasz certyfikat potwierdzający uczestnictwo, a po zdaniu egzaminu (dobrowolnego) uzyskasz dodatkowo świadectwo. Spotkania odbywać się będą w różnych terminach, najczęściej raz w tygodniu, w dni powszednie (popołudniami i wieczorami) oraz w weekendy.

Zobacz ofertę kursów i zapisz się!

Dlaczego warto?

Podejmij naukę w jednym z największych i najlepszych uniwersytetów w Polsce. Wystarczy jedna decyzja, a znajdziesz się w salach wykładowych i laboratoriach UAM, wysłuchasz wykładów na najwyższym poziomie. Zdobędziesz nową wiedzę i umiejętności, dzięki którym rozwiniesz swoje zainteresowania i podniesiesz kompetencje zawodowe. Będziesz mieć możliwość podjęcia dyskusji z autorytetami naukowymi, a jednocześnie spotkania innych pasjonatów i osób o podobnych zainteresowaniach.