Wielkopolski Ranking Liceów i Techników od kilku lat ogłaszany jest przy okazji wydarzenia organizowanego przez Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Władze uczelni zapraszają najlepsze licea i technika do wspólnego świętowania podczas uroczystej Gali w murach uczelni.

Wyniki Ogólnopolskiego Rankingu Liceów i Techników zostaną ogłoszone po raz dwudziesty czwarty

Generalna klasyfikacja szkół średnich w Polsce zostanie ogłoszona 12 stycznia 2022 roku. W tym roku po raz pierwszy UAM oficjalnie jako pierwszy zaprezentuje wyniki Wielkopolskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy. Oficjalne wyniki przedstawione zostaną podczas uroczystej Gali podczas której władze uczelni spotkają się z reprezentantami wielkopolskich szkół.

Uroczystość ogłoszenia wyników odbędzie się 11 stycznia w siedzibie Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM. Część oficjalna rozpocznie się o godzinie 11:00.