Dla kandydatów na studia przygotowaliśmy bogatą ofertę edukacyjną. Przyszli studenci wybierając studia na UAM mają do wyboru ponad 80 kierunków oraz 200 specjalizacji. Propozycje są bardzo różnorodne. Obok studiów humanistycznych na równie wysokim poziomie prowadzone są kierunki ścisłe. O ich poziomie świadczą nie tylko ogólnopolskie rankingi, ale też liczba kandydatów.

W czołówce ogólnopolskich rankingów znajdziecie filologię i pedagogikę UAM jako kierunki studiów najlepiej prowadzone. Wyniki rankingów jedynie potwierdzają nasze wieloletnie obserwacje, ponieważ kierunki te cieszą się ogromnym zainteresowaniem podczas rekrutacji.

Każdego roku ogromnym zainteresowaniem cieszą się także takie kierunki jak: prawo i psychologia oraz informatyka, geografia czy chemia. Szczególnie chętnie wybierane są wąskie specjalizacje proponowane w tych obszarach. Studia na UAM pozwalają bowiem na zdobycie bardzo cenionych na rynku pracy specjalizacji.

Naszym atutem jest dostosowanie propozycji studiów do potrzeb rynku pracy oraz oczekiwań samych kandydatów. Sugerując się preferencjami kandydatów tworzymy dodatkowe projekty i programy dla studentów.

Zwracamy uwagę także na trendy na rynku pracy. Stąd też w kampanii rekrutacyjnej słychać o zupełnie nowych kierunkach lub znaczących zmianach w programie istniejących studiów na UAM.

Pełna oferta dla kandydatów na studia dostępna jest w dedykowanym serwisie gorąco polecamy!