Dopiero rozpoczynasz studia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a może wróciłaś_eś na uczelnię po długiej przerwie? Każdy powód jest dobry na drobne zakupy, zwłaszcza te w sklepie UAM. Czekają tam na Ciebie bluzy, koszulki, a nawet skarpetki uniwersyteckie.

Sklep UAM – gadżety na wyciągnięcie ręki

Doskonale odnalazłeś się na swoim roku i już wiesz, że studia na UAM to był świetny wybór? Znajomi z roku mają gadżety UAM i też chciałbyś je mieć? Nic prostszego! Pod adresem: sklep.amu.edu.pl znajdziesz gadżety uczelniane – od drobnych artykułów piśmienniczych po ciepłe bluz idealne na jesienne chłodne dni. Sklep UAM posiada w asortymencie wszystkie gadżety uczelniane, m.in. ubrania, artykuły biurowe czy torby. W poszukiwaniach pomoże sklepowa wyszukiwarka.

Co znajdziesz w naszych magazynach?

Chcesz wypić poranną kawę w kubku uniwersyteckim, a może wolisz wypić ją w drodze na zajęcia? Dostępne są kubki i filiżanki porcelanowe oraz kubki termiczne. Jeśli pijesz dużo wody – w sklepie jest też dostępny bidon. Możesz zaopatrzyć się w długopis, ołówek i notes – z pewnością przydadzą się do notatek z wykładów, a swoje rzeczy pakować w bawełniane torby UAM.

Jeśli wolisz mieć uniwersytecki akcent na sobie – pomyśl o bawełnianych skarpetkach, koszulkach czy bluzach – sprawdzą się w wielu okolicznościach. W sklepie UAM znajdują się również gadżety z cytatami Adama Mickiewicza – obejrzyj kolekcję.

Zakupy online

Sklep UAM to zakupy przez internet. Wybrane przedmioty możesz kupić bez wychodzenia z domu. Jedyną formą płatności jest płatność online. Możesz natomiast zdecydować, czy zamówiony towar chcesz odebrać osobiście lub poczekać na dostawę przesyłki przez kuriera.