Jesteś w ostatniej klasie szkoły średniej i rozglądasz się za uczelnią dla siebie? Szukasz kierunku studiów, który przygotuje Cię do wymarzonej pracy? Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu to miejsce warte poznania!

UAM to bogata oferta edukacyjna oraz wiele możliwości rozwoju indywidualnego dla studenta. Kierunki studiów to propozycje z 20 wydziałów znajdujących się w Poznaniu oraz czterech filii (Piła, Słubice, Gniezno, Kalisz). Na każdym wydziale działają koła naukowe, jest ich blisko 200, oraz organizacje i stowarzyszenia studenckie. UAM oferuje także rozbudowany system wsparcia studentów. Studenci UAM korzystają z kilku form stypendium (naukowe, sportowe, specjalne), mogą zamieszkać w akademiku, a także ubiegać się o dofinansowanie własnych badań.

Martwisz się procesem rekrutacji? Bez obaw! Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Stoisko UAM: szczegóły

22 i 23 września 2022 roku będziemy czekać na Ciebie na targach edukacyjnych organizowanych w Poznaniu. W czwartek i w piątek stoisko UAM będzie czynne w godzinach 9:00- 15:00. Na stoisku UAM otrzymasz odpowiedzi nurtujące Cię pytania. Będziesz także mógł porozmawiać ze studentami, którzy podzielą się swoimi doświadczeniem! Targi odbywają się w siedzibie Politechniki Poznańskiej.