Dzień Kandydata na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu to wydarzenie, które cyklicznie odbywa się już od kilku lat. Każdego roku organizowane są dwie edycje – jedna jesienią, a druga w okolicach maja. Pora na wiosenne spotkani. Jeszcze w tej edycji zostaniemy w przestrzeni wirtualnej. Przygotowaliśmy jednak bogaty pakiet informacji.

Dopiero teraz dowiedziałeś się, że UAM jest organizatorem takiego wydarzenia? Zastanawiasz się, jak będzie ono przebiegało i czy to wydarzenie dla Ciebie? Wystarczy, że odpowiesz sobie na kilka pytań. Czy myślisz o studiach? Czy decyzja o wyborze uczelni i kierunku studiów czeka Cię w najbliższej przyszłości? Zaczynasz już myśleć o maturze w 2023 roku? Jeśli odpowiedziałeś na którekolwiek z pytań twierdząco – to oznacza, że Twój udział w Dniu Kandydata jest zasadny.

Ponadto, pamiętaj, że nawet jeśli jesteś tegorocznym maturzystą, to rekrutacja na UAM rusza 1 czerwca. Dzień Kandydata 2022 jest więc doskonałą okazją, aby upewnić się co do swoich wyborów i poznać szczegóły związane z ofertą rekrutacyjną.

Pokażemy Wam również najciekawsze badania naukowe z UAM, a także wspomożemy doradztwem zawodowym.

Dzień Kandydata 2022 – termin i plan

28 maja od godz. 10.00 przedstawimy najważniejsze informacje, dotyczące:

• procesu rekrutacji,
  • uczelni,
  • warunków studiowania,
  • pomocy materialnej,
  • samorządu studenckiego i organizacji studenckich,
  • wymian zagranicznych.

Jak dołączyć do spotkania?

Krok 1:
Zarejestruj się na nasze wydarzenie:
Krok 2:
Skorzystaj z tego adresu, żeby zobaczyć część platformy dla Was! Poznaj Wydziały i jednostki, zapoznaj się z kierunkami studiów:
Krok 3:
Czekaj na maile z informacjami od nas i do zobaczenia 28 maja!