Chcesz dowiedzieć się, jak wyglądają studia na UAM? Masz pytania dotyczące procesu rekrutacji? A może interesują Cię szczegóły dotyczące naszej oferty edukacyjnej? Koniecznie odwiedź stoisko UAM podczas Warszawskiego Salonu Maturzystów 2024!

Podczas targów do Twojej dyspozycji będzie zespół, który odpowie na pytania i pomoże rozwiać wątpliwości. Wesprzemy Cię informacjami o procesie rekrutacji, podpowiemy, na co w całej procedurze zwrócić szczególną uwagę. A przede wszystkim przedstawimy ofertę edukacyjną naszej uczelni. Jest ona bardzo różnorodna – to ponad 200 kierunków i specjalności!

Wsparcie otrzymasz też od studentów UAM. Będą z nami właśnie po to, by opowiedzieć Ci o swoim kierunku, zaprezentować wydział, na którym studiują. Podzielą się wskazówkami, jak w pełni wykorzystać czas studiów. Opowiedzą także o projektach studenckich na uczelni i wydziale.

Co więcej, na naszym stoisku będziecie mogli porozmawiać ze specjalistkami z Biura Obsługi Studentów!

Czekamy na Was 26 i 27 września od godz. 9.00 w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Więcej informacji o wydarzeniu: salonmaturzystow.pl/2024/warszawa