Studia, studia, a po studiach? Dopiero planujesz swoją przyszłość, a może jesteś w trakcie realizacji planu i studiujesz na UAM? Bez względu na sytuację z pewnością oczami wyobraźni sięgasz już kariery zawodowej i zadajesz sobie pytania. Czy studia pozwolą mi osiągnąć sukces zawodowy? Czy dostanę pracę, o której marzę? Czy z UAM uda mi się zrealizować plany i spełnić marzenia?

Jestem z UAM

Musisz wiedzieć, że nie jesteś osamotniony w swoich rozważaniach. Te pytania zadają sobie tysiące kandydatów na studia i setki studentów. My natomiast doskonale rozumiemy te rozważania. Nie zagwarantujemy Ci świetlanej kariery i spektakularnych sukcesów zawodowych. Pokażemy Ci jednak drogę naszych absolwentów. Drogę do zdobycia pracy marzeń, drogę do realizacji ich planów.

Jestem z UAM, a Ty?

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu szczyci się wieloma znakomitymi absolwentkami i absolwentami odnoszącymi liczne sukcesy w życiu zawodowym, społecznym i politycznym. Postanowiliśmy to pokazać! Dlatego zarówno w mediach społecznościowych uczelni oraz w serwisie uam.edu.pl znajdziesz zakładkę Absolwenci, a w niej informacje o losach naszych byłych studentów. Przeczytasz też, jak wspominają UAM.

Poznaj absolwentów:

#jestemzUAM: Eliza Piotrowska