Letni kurs online to propozycja Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa. To projekt dla szkół  średnich, a kursy odbywają się online. Zapisy trwają do 30 czerwca – nie zwlekaj!

Na okres wakacji WNPiD przygotował unikatową ofertę zajęć zdalnych, prowadzonych przez studentów i pracowników wydziału. W drugiej edycji do wyboru jest aż 9 kursów:

• Sierpień z Unią Europejską
  • Komunikacja międzykulturowa jako element negocjacji biznesowych
  • Pierwsze kroki w dziennikarstwie
  • Warsztaty telewizyjne
  • Nie bądź ślepy jak Temida – władza sądownicza w Polsce
  • Warsztat dziennikarza prasowego
  • Warsztaty prasowe – dziennikarstwo prasowe od podstaw
  • Reklama w internecie i social media
  • Władza lokalna – o samorządzie terytorialnym w Polsce

Letni kurs online jest dla każdego – wystarczą chęci i czas. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Po ukończeniu kursu każdy uczestnik otrzyma certyfikat. Spotkania prowadzone będą z wykorzystaniem aplikacji Microsoft Teams. Każdy uczestnik otrzyma od prowadzącego unikatowy link do każdego spotkania.

By wziąć udział w wybranych letnich kursach do 30 czerwca br. należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie WNPiD.

Aby dowiedzieć się więcej na temat kursów i wypełnić formularz zgłoszeniowy, kliknij tutaj.

Zapraszamy!