Przed Tobą matura i wybór uczelni? Chcesz rozpocząć studia, które pozwolą Ci na realizację pasji? Szukasz kierunku, który pozwoli zdobyć wymarzona pracę? Chcesz dowiedzieć się dlaczego warto wybrać UAM lub po prostu utwierdzić się, że dokonałeś dobrego wyboru? Jesteśmy dla Ciebie!

UAM na targach edukacyjnych – wiecie, że w marcu spotkamy się aż trzy razy! Przygotowaliśmy stoisko uczelni na tarach edukacyjnych „XXV Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy 2021” i przez trzy kolejne soboty będziemy tam na Ciebie czekać!

Tegoroczne targi edukacyjne odbywają się w formule online, ale do Twojej dyspozycji oddajemy stoisko UAM wyposażone w materiały informacyjno – promocyjne, dzięki którym dowiesz się więcej o uczelni, ale też o procesie rekrutacji. Będziesz mógł obejrzeć nagrania, w których studenci opowiedzą o swoich kierunkach lub pobrać prezentacje z najważniejszymi informacjami. Zadbamy o to, żebyś

Ponadto  – na stoisku będzie działał czat, dzięki któremu nasi eksperci od rekrutacji odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące tego procesu i procedur, opowiedzą o ofercie edukacyjnej UAM i o samej uczelni. Możesz zapytać o każdy  interesujący Cię temat związany z rekrutacja na UAM i w ciągu kilku minut otrzymasz rzetelną informację.

UAM na targach edukacyjnych online:

6 marca: kierunki społeczne i humanistyczne

13 marca: kierunki techniczne i ścisłe

20 marca: kierunki medyczne i przyrodnicze

Plakat promujący udział UAM w targach onlie. Biało-granatowo - różowe elementy z datami

Co trzeba zrobić, aby dołączyć? Wystarczy  wybrać nasze stoisko w strefie EXPO (rejestracja na targi)!

Do zobaczenia!