Dzień Kandydata na UAM – spotkajmy się w maju! Wzorem poprzednich lat wracamy do Was z propozycją spotkania. W tym roku wydarzenie także odbędzie się online. Mamy nadzieję, że będziecie jednak z nami! W końcu dostarczymy Wam wszystkie informacje o UAM bez wychodzenia z domu!

Dzień Kandydata na UAM

Chcesz dowiedzieć się więcej o Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu? Masz pytania dotyczące rekrutacji? Interesuje Cię system wsparcia studentów? Koniecznie bądź z nami podczas Dnia Kandydata na UAM – 22 maja o godz. 11:00!

Podczas naszych spotkań zaprezentujemy Wam najważniejsze zagadnienia, dotyczące:

• procesu rekrutacji
  • uczelni
  • warunków studiowania
  • pomocy materialnej
  • samorządu studenckiego i organizacji studenckich
  • wymian zagranicznych
  • losów absolwentów
Przewidujemy również specjalną część w języku angielskim dla kandydatów zagranicznych!

Dołącz do wydarzenia!

Podczas Dnia Kandydata na UAM zapytamy Was również wcześniej o najważniejsze dla Was sprawy i zagadnienia!

Plan spotkania:
11:00 – 11:15 Powitanie przez JM Rektor i Rektor ds. Studenckich
11:15 – 11:25 UAM – fakty i liczby
11:25 – 11:45 Zasady rekrutacji
11:45 – 11:55 Samorząd i organizacje studenckie
11:55 – 12:10 Sprawy materialne
12:10 – 12:25 Wyjazdy zagraniczne
12:25 – 12:40 Wirtualna wycieczka po UAM
12:40 – 13:00 Część w języku angielskim dla kandydatów zagranicznych

Dzień Kandydata na UAM także na profilach wydziałowych

Od godziny 13:15 zapraszamy na profile Wydziałowe, gdzie czekać będą również specjalnie przygotowane dla Was relacje live i posty z Q&A!
Wydziały przygotują dla Was relacje, w których posłuchacie studentów, ale też wykładowców. Na ich profilach będą czekały też prezentacje, które pozwolą Wam lepiej poznać poszczególne wydziały. Dowiecie się też o konkretnych kierunkach studiów.

W tym roku będziemy też z Wami 23 maja. Spotkamy się w samo południe na webinarze z naszymi wyjątkowymi absolwentami. Podczas rozmowy z nimi chcemy dowiedzieć się:

•  w jakich wyjątkowych miejscach i zawodach możesz pracować po UAM,
  •  jak maksymalnie wykorzystać studia, by spełniać się zawodowo.

Dowiedz się więcej!