Pierwsze tygodnie roku szkolnego to dla maturzystów intensywny czas. Nic dziwnego. Ostatni rok nauki w szkole średniej oznacza konieczność zastanowienia się: co dalej?

Nowy rok szkolny oznacza dla Ciebie wyzwanie, jakim jest egzamin maturalny i wybór uczelni? Jesteś maturzystą, który chce poznać ofertę szkół wyższych? A może dopiero zaczynasz szkołę średnią, ale już chcesz poznać dalsze perspektywy? Zapraszamy na stoisko Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. 26 i 27 września będziemy czekać na Ciebie podczas targów edukacyjnych w Poznaniu.

Nasze stoisko znajdziesz na Politechnice Poznańskiej tuż przy wejściu do budynku. Będzie tam czekać na Ciebie cały nasz zespół, który odpowie na Twoje pytania i pomoże rozwiać wątpliwości. Wesprzemy Cię informacjami o procesie rekrutacji, podpowiemy, na co w całej procedurze należy szczególnie zwrócić uwagę. Przede wszystkim przedstawimy Ci ofertę edukacyjną naszej uczelni. Jest ona bardzo różnorodna!

Wsparcie otrzymasz też od studentów UAM

Będą z nami właśnie po to, by opowiedzieć Ci o swoim kierunku, zaprezentować wydział, na którym studiują. Podzielą się z Tobą wskazówkami, jak w pełni wykorzystać czas studiów. Opowiedzą Ci też o projektach studenckich na uczelni i wydziale. Studenci UAM przygotowali też specjalną prezentację, na którą serdecznie zapraszamy każdego dnia do sali nr 2.

26 września 2023 (wtorek), godz. 10:00 – 10:30

Prezentacja oferty edukacyjnej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza

Prowadzący: Natalia Przewoźniak

Sala nr 2

27 września 2023 (środa), godz. 10:45 – 11:15

Prezentacja oferty edukacyjnej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza

Prowadzący: Mirela Król

Sala nr 2

Biuro Karier UAM na targach edukacyjnych

Jeśli chcecie spotkać się z certyfikowanym doradcą zawodowym, koniecznie odwiedźcie stoisko UAM. We wtorek i w środę będą z nami doradczynie zawodowe z Biura Karier UAM.

Kiedy? 26 i 27 września (w godzinach 9-15)

Gdzie? Politechnika Poznańska

Do zobaczenia!