Nowy rok szkolny oznacza dla Ciebie wyzwanie, jakim jest egzamin maturalny i wybór uczelni? Jesteś maturzystą, który chce poznać ofertę szkół wyższych? A może dopiero zaczynasz szkołę średnią, ale już chcesz poznać dalsze perspektywy? Zapraszamy na stoisko Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. 12 i 13 września będziemy czekać na Ciebie podczas targów edukacyjnych we Wrocławiu.

Na stoisku UAM czekać będzie na Ciebie cały nasz zespół, który odpowie na Twoje pytania i pomoże rozwiać wątpliwości. Wesprzemy Cię informacjami o procesie rekrutacji, podpowiemy, na co w całej procedurze należy szczególnie zwrócić uwagę. Przede wszystkim przedstawimy Ci ofertę edukacyjną naszej uczelni. Jest ona bardzo różnorodna!

Wsparcie otrzymasz też od studentów UAM

Będą z nami właśnie po to, by opowiedzieć Ci o swoim kierunku, zaprezentować wydział, na którym studiują. Podzielą się z Tobą wskazówkami, jak w pełni wykorzystać czas studiów. Opowiedzą Ci też o projektach studenckich na uczelni i wydziale.

Targi edukacyjne we Wrocławiu już za kilka dni — spotkajmy się!

Kiedy? 12 i 13 września (w godzinach 9-15)

Gdzie? Politechnika Wrocławska

Zapraszamy!