Matura z historii a może matura z WOSu? Zdajecie oba przedmioty na maturze? Doskonale. Jeden z wydziałów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu przygotował dla Was świetne powtórki!

Ciekawe wykłady to doskonała forma powtórek

W marcu odbędzie się cały cykl wykładów online, które są doskonałą formą powtórki przed egzaminem dojrzałości. Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM przygotował dla maturzystów zajęcia z historii i wiedzy o społeczeństwie. Poprowadzą je zarówno wykładowcy WNPiD, jak i studenci II stopnia.

Jak zapisać się na zajęcia?

Matura z historii, podobnie jak matura z WOSu wymagają starannego przygotowania. Do powtórzenia są przecież dzieje spisana na kartach historii i zasady ustalające ład w państwie. Uczycie się sami w domu, ale brakuje Wam bardziej interaktywnej formy powtórek? Wierzymy, że propozycja UAM będzie dla Was strzałem w dziesiątkę.

Jeśli chcecie dołączyć do przygotowań z WNPiD, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Co znajduje się w ofercie zajęć?

• prof. Paweł Stachowiak: Rewolucja bolszewicka | 2 marca 17:00
  • lic. Martyna Woźniak: Konflikt o Gibraltar | 5 marca 16:00
  • lic. Bartek Szczepaniak: Historia polityczna USA po 1945 roku | 9 marca 16:00
  • Oliwia Trojanowska: Sejm i Senat RP: porównanie kompetencji, struktura, funkcjonowanie | 11 marca 17:00
  • prof. Radosław Fiedler: Relacje USA-ChRL. Wyścig o światową hegemonię | 16 marca 17:00
  • lic. Sara Łukaszewska: Kobiety w polityce – w PE i w Komisjach Europejskich | 18 marca 17:30
  • lic. Martyna Woźniak: System polityczny Wielkiej Brytanii | 23 marca 17:00
  • lic. Sara Łukaszewska, lic. Kinga Wieczorek: System polityczny Szwajcarii | 25 marca 17:30
  • lic. Bartek Szczepaniak: System polityczny USA | 30 marca 16:00
Matura z historii, a może matura z WOSu? Dowiedz się więcej o wydarzeniu Z WNPiD na maturę.