14 maja w siedzibie Welcome Center UAM (ul. św. Marcin 78) odbędzie się spotkanie dla kandydatów na studia. Osoby zainteresowane studiami na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, będę mogły porozmawiać ze studentkami!

Opowiedzą o swoich studiach

W spotkaniu wezmą udział:

• Mirela Król – studentka Wydziału Biologii,
  • Dominika Kółeczko – studentka Wydziału Chemii.

Opowiedzą o swoim kierunku studiów, ale także o reprezentowanym Wydziale. Dowiecie się od nich, jakie propozycje naukowe i badawcze oferuje wydział oraz jak wygląda działalność studencka. Obie należą także do Samorządu Studentów UAM i opowiedzą o pracy w samorządzie. W trakcie studiów realizują też własne projekty i badania naukowe, więc podpowiedzą, jak ubiegać się o środki na prowadzenie własnych badań.

Porozmawiajmy o studiach

Podczas spotkania podzielimy się z Wami najważniejszymi informacjami o rekrutacji. Przekażemy również podstawowe informacje o:

• uczelni,
  • ofercie edukacyjnej,
  • systemie wsparcia studenta,
  • procesie rekrutacji.

Jesteśmy przekonani, że nasi Goście wyjdą ze spotkania usatysfakcjonowani, ponieważ zadbaliśmy o różnorodność tematów. W programie znalazła się prezentacja ogólna UAM, a także informacje o ofercie edukacyjnej. Trochę czasu i uwagi poświęcimy także procedurze rekrutacyjnej. Opowiemy o wsparciu, jakie uczelnia zapewnia studentom oraz powiemy o projektach dla studentów.

Spotkanie odbywa się w ramach cyklu „Porozmawiajmy o studiach”. Chęć udziału należy zgłosić, wypełniając formularz. Możliwa jest rezerwacja miejsc indywidualnych oraz grupowych (grupa do 25 osób). Po wypełnieniu formularza należy poczekać na kontakt organizatora.

Rezerwacja miejsc na spotkanie odbywa się poprzez formularz: