Targi edukacyjne to wydarzenie organizowane z myślą o maturzystach i przyszłych studentach. Bardzo cenimy sobie spotkania z kandydatami na studia, dlatego z przyjemnością w nich uczestniczymy. Mamy też dla Was dobre wiadomości – wirtualne stoisko UAM będzie na Was czekało aż przez 4 dni!

Myślisz o studiach? Chcesz rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nowe kompetencje? Najbliższe lata wiążesz z Wielkopolską i Poznaniem? Odwiedź stoisko Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i przekonaj się – dlaczego warto wybrać UAM.

Targi edukacyjne – postaw na wrzesień

We wrześniu możesz dołączyć do nas 16 i 20 września oraz 24 i 29 września. Wirtualne stoisko UAM będzie dostępne przez cały czas trwania wydarzenia. Od godziny 10 do 15 będziemy czekać także na czacie. Wykorzystaj ten czas, aby zadać nurtujące Cię pytania! Jeśli szukasz informacji o rekrutacji lub chcesz poznać ofertę edukacyjną, możesz z nami porozmawiać za pośrednictwem czatu. Przygotowaliśmy też materiały informacyjne, dzięki którym dowiecie się więcej o uczelni, ale też poznacie zasady rekrutacji.

Targi edukacyjne to czas dedykowany kandydatkom i kandydatom na studia – spędźmy go wspólnie!

Będziemy:

Obok targów edukacyjnych Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu organizuje Dzień Kandydata – to wydarzenie, które pozwala na bliższą prezentację wydziałów oraz prezentację możliwości i systemu wsparcia oferowanych przez UAM. Najbliższe spotkanie odbędzie się w listopadzie, a tymczasem zachęcamy do obejrzenia relacji z Dnia Kandydata organizowanego w maju 2021 roku.