Po kilku latach przerwy Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu powraca z wydarzeniem dla uczniów i uczennic szkół średnich. Zapraszamy na Dzień Kandydata na UAM!

Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się stacjonarnie, w murach uczelni. UAM zaprasza kandydatów na swój największy kampus – Morasko. Dzień Kandydata odbędzie się na Wydziale Chemii, ale wydarzenie to będzie świetną okazją, aby zwiedzić kampus.

Szukasz studiów dla siebie? Interesuje Cię oferta UAM? Sam/sama jeszcze nie wiesz, co chcesz robić po maturze? To wydarzenie dla Ciebie!

27 października 2023 w murach Wydziału Chemii na Kampusie Morasko zaprezentują się wszystkie wydziały UAM wraz z kompletną ofertą dydaktyczną. Odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i wątpliwości. Czekają na Was ciekawe wykłady i pokazy!

Specjalne warsztaty skierujemy również do nauczycieli!

Wstęp wolny.

Program wydarzenia umieścimy po 10 października.