Jesteś przyszłorocznym maturzystą? Uczysz się w szkole średniej, ale już interesują Cię perspektywy dalszego rozwoju? Odwiedź stoisko Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu podczas wrześniowych targów edukacyjnych. W tym roku będziemy w dwóch miastach: we Wrocławiu i w Poznaniu.

Na stoisku UAM czekać będzie na Ciebie cały nasz zespół, który odpowie na Twoje pytania i pomoże rozwiać wątpliwości. Wesprzemy Cię informacjami o procesie rekrutacji, podpowiemy, na co w całej procedurze należy szczególnie zwrócić uwagę, ale to nie wszystko.

Studenci UAM będą z nami na stoisku uczelni

Wsparcie otrzymasz także od naszych studentów. Będą z nami we Wrocławiu i w Poznaniu właśnie po to, by opowiedzieć Ci o swoim kierunku, zaprezentować wydział, na którym studiują. Podzielą się z Tobą wskazówkami, jak w pełni wykorzystać czas studiów. Opowiedzą Ci też o projektach studenckich na uczelni i wydziale.

Targi edukacyjne to doskonały czas, aby porozmawiać o swojej przyszłości i zaplanować ją. Wrześniowe targi są szczególne ważne dla maturzystów, których czeka złożenie deklaracji maturalnej. Jeśli już wiesz, na który kierunek zamierzasz aplikować, podpowiemy Ci, jakie przedmioty zdawać na maturze. Jeśli wciąż zastanawiasz się nad wyborem studiów, pomożemy Ci podjąć decyzję.

Harmonogram

Targi edukacyjne to oczywiście „Salon Maturzystów Perspektywy 2023”. Wstęp jest bezpłatny.

12 i 13 września: Politechnika Wrocławska, Wrocław

26 i 27 września: Politechnika Poznańska, Poznań