UAM na TikToku? Dokładnie tak. Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu jest dostępny na kolejnej platformie społecznościowej. Konto poznańskiej uczelni ma dopiero 2 dni a lista obserwujących liczy już 304 osoby i liczba ta rośnie z każdą minutą.

UAM na TikToku od 1 października 2022 roku

TikTok to platforma społecznościowa szczególnie chętnie wybierana przez uczniów szkół średnich. Dlatego i w tym medium powstał oficjalny profil UAM. Chcemy ułatwić Wam kontakt z uczelnią, ale też stworzyć miejsce, które będziecie z przyjemnością odwiedzać. Odwiedzać, aby lepiej poznać uniwersytet. Odwiedzać, aby odkrywać z nami tajemnice nauki.

Najciekawsze badania, wyjątkowe informacje ze świata nauki, wirtualne wycieczki i piękne miejsca, kampusy i laboratoria, najważniejsze wydarzenia… Ale przede wszystkim ciekawi ludzie, którzy tworzą Uniwersytet – ich pasje, badania oraz codzienność.

To wszystko jest dostępne d 1 października na kanale UAM na TikToku: uam_poznan

Zapraszamy!