Rozpoczynasz studia na UAM? Jesteś studentką_tem I roku? Masz sporo wątpliwości i obawy, jak poradzić sobie z wyzwaniem? Dziś Twój pierwszy dzień na uczelni? Będziemy z Tobą!

Rozpoczynasz studia i potrzebujesz wsparcia – doskonale to rozumiemy. Czeka na Ciebie wiele zmian w codzienności. My postaramy się, aby pierwsze dni na uczelni były dla Ciebie łatwiejsze.

Przed Tobą wiele spraw, które trzeba zorganizować, sporo nowych informacji. Wiele nazw, procedur będzie dla Ciebie czymś nowym. Jak nie stracić głowy? Zadbamy o to!

Z myślą o studentach pierwszego roku, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z UAM, przygotowaliśmy przewodnik. Postaraliśmy się umieścić jak najwięcej potrzebnych Ci w pierwszych dniach informacji. Zwróciliśmy uwagę, żeby forma i długość przewodnika były przyjazne.

Owocnej lektury oraz wielu sukcesów na UAM!

Pobierz przewodnik