Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy od lat. Niezmiennie. W tym roku „cegiełka” UAM będzie wyjątkowa. Dlaczego?

W ramach 32. Finału WOŚP pierwsze uruchomione aukcje to propozycje, które płyną z naszych wydziałów. Mikołajki to dobry czas, aby ruszyć ze wsparciem. Dlatego 6 grudnia na uniwersyteckim koncie Allegro wystartowały dwie pierwsze aukcje. Niebawem dołączą do nich kolejne. Co można licytować już dziś?

Dzień na Wydziale Fizyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Jesteś ciekawy, gdzie ukrywa się fizyka w otaczającym nas świecie, a jakie eksperymenty można wykonać z prądem lub ciekłym azotem? Może pasjonujesz się wirtualną rzeczywistością? Chcesz odkryć fizykę w roślinach? Rozwikłać zagadkę, czy medycyna mogłaby istnieć bez fizyka? Albo zbadać sobie wzrok?

Dzień na Wydziale Fizyki to 7 godzin przepełnionych doświadczeniami, eksperymentami i pokazami. W planach jest między innymi wizyta w komorze bezechowej.

Propozycja obejmuje wizytę indywidualną lub grupową (grupa do 30 osób). Aukcja trwa do piątku 15 grudnia, do godziny 13:03:39.

Dołącz do licytacji

Warsztaty LEGO na Wydziale Matematyki i Informatyki UAM

Studio LEGO® Education Innovation na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu jest jedynym akademickim Studio w Polsce. Wydział przygotował warsztaty edukacyjne dla uczniów właśnie w tej sali!

Warsztaty przeznaczone są dla uczniów klas 1-8 szkół podstawowych (łącznie 20 osób) i zostaną dopasowane do wieku uczniów, dla których przeznaczona będzie wygrana licytacja.

Warsztaty LEGO są niezapomnianą przygodą! Jednak oprócz zabawy uczniowie….

• zgłębią tajniki programowania,
  • zbudują własne roboty, które wezmą udział w niezapomnianym pojedynku.

Aukcja trwa do piątku 15 grudnia, do godziny 11:17:28.

Dołącz do licytacji

Kolejne uniwersyteckie aukcje uruchomione w ramach 32. Finału WOŚP znajdziecie na naszym koncie. Zachęcamy do obserwowania!

Uniwersyteckie konto Allegro – sprawdź dostępne aukcje