Pamiętacie cykl spotkań „Porozmawiajmy o studiach”? 8 grudnia (piątek) odbędzie się ostatnie w tym roku spotkanie z kandydatami na studia. Kolejne wznowimy po krótkiej przerwie. Pierwsze zapisy na nowe terminy planujemy uruchomić dopiero wczesną wiosną. Zachęcamy więc do wykorzystania ostatniego spotkania.

Cykl spotkań „Porozmawiajmy o studiach” powstał jako odpowiedź na potrzeby kandydatów. Uczniowie szkół średnich, a zwłaszcza maturzyści poszukują informacji o UAM. My chcemy ułatwić im te poszukiwania.

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu to jeden z trzech najlepszych uniwersytetów w kraju według rankingu perspektyw. Oferta studiów jest różnorodna. Co to oznacza dla kandydata i przyszłego studenta? Właśnie na takie pytania odpowiadamy podczas spotkań.

To kameralne spotkania w grupach do 50 osób. Dzięki temu każdy uczestnik może zadać pytanie i z pewnością otrzyma kompleksową odpowiedź. Dotychczasowe spotkania często przyjmowały formułę rozmów, które toczyły się pomiędzy prowadzącymi i uczestnikami, ale także pomiędzy samymi kandydatami.

Zapisz się na spotkanie 8 grudnia

Podczas spotkania przekażemy podstawowe informacje o:

• uczelni,
  • ofercie edukacyjnej,
  • systemie wsparcia studenta,
  • procesie rekrutacji.

Dowiedz się więcej o projekcie