Zostały jeszcze dwa dni do spotkania związanego z rekrutacją na studia i zostało też jeszcze kilka wolnych miejsc! Spotkanie w ramach cyklu „Porozmawiajmy o studiach” to świetna okazja, aby lepiej poznać UAM. Kandydaci otrzymają też informacje o zasadach rekrutacji na studia.

Marzec i kwiecień to ostatnie tygodnie, aby rozeznać się w ofercie edukacyjnej uczelni i wybrać kierunek studiów. W maju rozpoczną się egzaminy maturalne, a od 1 czerwca na wielu uczelniach startuje rekrutacja. Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu uruchamia System Internetowej Rekrutacji właśnie 1 czerwca! Warto więc dowiedzieć się, jakie zasady rekrutacji obowiązują na naszej uczelni.

Co w programie?

Jesteśmy przekonani, że nasi Goście wyjdą ze spotkania usatysfakcjonowani, ponieważ zadbaliśmy o różnorodność tematów. W programie znalazła się prezentacja ogólna UAM, a także informacje o ofercie edukacyjnej. Trochę czasu i uwagi poświęcimy także procedurze rekrutacyjnej. Pokażemy Wam jak korzystać z Systemu Internetowej Rekrutacji i podpowiemy, które kwestie wymagają szczególnej uważności. Opowiemy o wsparciu, jakie uczelnia zapewnia studentom oraz powiemy o projektach dla studentów.

Zapisz się na spotkanie!

„Porozmawiajmy o studiach” to cykl spotkań. Harmonogram zakłada przynajmniej jedno spotkanie w miesiącu. Odbywają się one w siedzibie Welcome Center przy ulicy Święty Marcin 78. Prezentacja trwa około godziny. Chęć udziału należy zgłosić, wypełniając formularz. Przed każdym spotkaniem udostępniamy link do formularza z konkretną datą spotkania. Możliwa jest rezerwacja miejsc indywidualnych oraz grupowych (grupa do 25 osób). Po wypełnieniu formularza należy poczekać na kontakt organizatora.

Link do zapisów na spotkanie 22 marca, godz. 11.00: https://forms.gle/MmMRYtV8FSp2hUJe6

Szczegółowe informacje oraz terminy kolejnych spotkań znajdziesz na stronie projektu: Porozmawiajmy o studiach