Dzień Kandydata to wydarzenie nie tylko dla maturzystów. To skarbnica wiedzy dla wszystkich uczniów szkoły średniej. Jeśli więc chcesz lepiej poznać Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu – koniecznie dołącz do wydarzenia.

Podczas spotkania dowiesz się, jak wygląda procedura rekrutacji i na co szczególnie zwracać uwagę wybierając studia dla siebie. Omówimy też zasady wsparcia studentów. Należy dodać, że UAM ma bardzo rozbudowany system wsparcia studentów. Dowiecie się, kto i jak może ubiegać się o miejsce w domu studenckim. W tym roku akademickim liczba wniosków o przyznanie miejsca była bardzo wysoka — warto się więc przygotować.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: Dzień Kandydata na UAM online

Jeśli jesteś niespokojną duszą i chcesz realizować się także poza salą wykładową, koniecznie dołącz do części spotkania, w której zaprezentowane zostaną organizacje studenckie i samorząd. Przybliżymy też zasady wymiany zagranicznej.

Już 18 listopada (piątek) od godziny 14.00 zapraszamy na specjalny live na Facebooku, podczas którego dowiecie się wszystkiego!