Dzień Kandydata na UAM to wydarzenie cykliczne. Sytuacja spowodowała, że tradycyjne spotkania w murach uczelni zastąpiliśmy spotkaniami online. Niemniej, w sieci dzieje się również wiele, jak działo się na Morasku.

Dzień Kandydata na UAM to wydarzenie dedykowane maturzystom oraz wszystkim, którzy chcą rozpocząć studia. Warto być z nami 22 maja, aby lepiej poznać zasady rekrutacji na studia, dowiedzieć się więcej o uczelni oraz możliwościach i wsparciu, jakie daje swoim studentom. Po transmisji na profilu UAM, zapraszamy także na profile wydziałowe. Tam znajdziecie informacje o wydziale oraz szczegółowe informacje o kierunkach przez wydziały prowadzone. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Dzień Kandydata na UAM to także webinary!

W tym roku przygotowaliśmy dla uczestników Dnia Kandydata na UAM coś jeszcze. 23 maja spotkamy się na webinarach. Gośćmi będą absolwenci UAM, którzy podzielą się z Wami ciekawymi informacjami.

Pierwszym gościem jest Marcin Myszka, autor Kryminatorium, który odpowie na pytanie czy można skończyć dziennikarstwo i prowadzić jeden z najpopularniejszych tematycznych kanałów na Youtube.

Absolwent UAM opowie o swojej ścieżce kariery

Marcin Myszka to twórca internetowy, youtuber, podcaster. Od 2015 roku prowadzi kanał na YouTube o tematyce kryminalnej, który subskrybuje blisko 500 000 osób. Autor Kryminatorium, czyli najpopularniejszego podcastu w 2020 roku w Polsce. Materiały, które opublikował, odnotowały łącznie ponad sto milionów wyświetleń. Współpracował z RMF FM, CBS Reality, Empik Go oraz Magazynem Detektyw. Miłośnik treści audio oraz literatury faktu z gatunku true crime.
Już 23 maja o godz. 12.00 będziecie mogli posłuchać o jego niezwykłej ścieżce kariery. Marcin podpowie co robić na studiach, by jak najbardziej się rozwijać i robić wyjątkowe rzeczy! Oczywiście Marcin będzie czekał też na Wasze pytania.
To wyjątkowa okazja do spotkania!

Zapisz się już dziś!

UWAGA! Liczba miejsc na webinar jest ograniczona! Wśród uczestników webinaru zostaną rozlosowane trzy nagrody:
  • darmowy, wybrany kurs Uniwersytet Otwarty UAM
  • darmowy wyjazd na następny organizowany Campus Studencki
  • podwójne zaproszenie do strefy VIP oraz wizytą za sceną podczas następnych organizowanych poznańskich Juwenaliów