Maturzyści są już na ostatniej prostej przed egzaminami. Kwiecień to dla nich wyjątkowo intensywny czas, czas powtórki przed maturą. Zdajesz maturę i zaczynasz powtórki do egzaminu? Skorzystaj z propozycji Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa.

Wydział prowadzi cykl Z WNPiD na maturę Online. Od listopada zaprosił na ponad 30 wykładów. Każdy z nich to 80-minutowe spotkanie z wykładowcami lub studentami Wydziału Nauki Politycznych i Dziennikarstwa, którzy omawiają zagadnienia maturalne z zakresu WOSu i historii. Powtórki przed maturą w tej formie doskonale spełniają swoją rolę.

Przed Wam kluczowy moment przygotowań – ostatnie tygodnie to czas wytężonej pracy. By wyjść naprzeciwko Waszym oczekiwaniom, zapraszamy na kolejne wykłady online.

• dr Jakub Jakubowski: Kino polityczne po II wojnie światowej, 1 kwietnia, 15:00. UWAGA! Zmiana godziny
  • lic. Bartek Szczepaniak: Historia polityczna USA po 1945 roku cz. 2, 7 kwietnia, 15:30.
  • lic. Natalia Kostić: Pojęcie i istota obywatelstwa , 12 kwietnia, 17:00.
  • lic. Magdalena Michalak: Czym jest ład międzynarodowy? Od kongresu wiedeńskiego do zakończenia zimnej wojny, 13 kwietnia, 17:30.
  • lic. Victoria Leszczyńska, lic. Jakub Kuźniarski:    Marketing polityczny i kampanie wyborcze, 14 kwietnia, 16:45.
  • mgr Maciej Skrzypek: System polityczny II RP, 15 kwietnia, 15:30.
  • lic. Bartek Szczepaniak: Historia polityczna USA po 1945 roku cz. 3, 21 kwietnia, 15:30.
  • prof. Paweł Stachowiak: Zbrodnia katyńska, 22 kwietnia, 16:00.
  • lic. Martyna Woźniak: Kolonializm, dekolonizacja i neokolonializm, 27 kwietnia, 17:00.
Nie zwlekaj, zgłoś się!